STAI, NU ÎNCHIDE!

Pune acest ornament în bradul din jocul nostru online Ooo, brad norocos! și ești cu un pas mai aproape de super premii:


Vouchere Wizz Air 220 EURO, Vouchere shopping 100 RON, 50 RON, 30 RON și multe altele.

ÎMPODOBEȘTE BRADUL AICI
Shopping City Timişoara foloseşte cookies pentru a se asigura că vă bucuraţi de cea mai bună experienţă pe site. Aflaţi mai multe aici.

Colecția Reserved de Crăciun

28 noiembrie 2017
slider

Kate Moss a fost doar primul mare nume din succesiunea de vedete care promovează Reserved! Următoarele pe frontispiciul brandului sunt Irina Shayk, Jon Kortajarena, Jourdan Dunn și Adwoa Aboah.

De data aceasta ambasadorii brandului sunt atât modele cunoscute, cât și influenceri din diverse țări, care promovează abordarea festivă a brandului și noile piese sport din colecția Reserved de Crăciun.

Îi poți cunoaște pe toți într-un clip special de Crăciun, care redă atmosfera unică din fotografia de modă a anilor ´60, având pe fundal celebrul colind “Jingle Bells”:

Influencerii prezenți în clipul regizat de Gordon von Steiner, cel mai căutat creator de campanii video pentru brandurile de modă, sunt:

Zuzanna Bijoch (@bijochzuzanna), Marta Dyks (@martadyks) și Borys Starosz (@borysstarosz) din Polonia

Bonnie Strange (@bonniestrange), Swantje Paulina (@swalina) și Kosta Williams (@kosta_williams) din Germania

Marcus Butler (@marcusbutler) și Patricia Manfield (@patriciamanfield) din Marea Britanie

Diana Korkunowa (diana_korkunova) și Karina Istomina (@diamond_april) din Rusia.

 

# Reserved Xmas, colecția pentru femei

Pe lângă cele mai noi trenduri, colecția cuprinde numeroase elemente de Crăciun, cum ar fi iconicele pulovere cu reni. Piesele pentru femei sunt o aluzie la tendințele din anii ’80 și ’90, cu adăugiri ultramoderne și elegante.

1

Designerii brandului au decis ca de data aceasta să primeze varietatea de texturi, cum ar fi Lurex-ul strălucitor, pielea patentată, catifeaua elegantă, stofa gri în carouri și dantela în stil victorian.

2

Modelele foarte animate dau o notă de dinamism pieselor clasice: rochii de cocktail cu decolteu, topuri senzuale, fuste mini cu fermoare și trench-uri smart. O serie de accesorii inspirate din anii ´80 completează colecția: pălării în stil cloș, mănuși de catifea, gulere strălucitoare și cizme cu ținte.

 

# Reserved Xmas, colecția pentru bărbați

Piesele pentru bărbați din noua colecția Reserved evocă stilul britanic elegant, cu o notă de spirit al străzii. Rezultatul? Costume casual indigo, pulovere polo minimaliste cu guler și pantaloni clasici, cu bandă laterală.

3

Campania globală Reserved cu modele cunoscute și influenceri redă sentimentul de Crăciun modern. Stilul eclectic al unei colecții Reserved se potrivește perfect cu atmosfera festivă și plină de bucurie a Sărbătorilor petrecute în compania potrivită.

Reprezentanți de top din industria modei și social media își împărtășesc propriile idei de Crăciun, ceea ce aduce o notă de individualitate întregului concept al campaniei. Hashtagul #ReservedForXmas va fi cheia către secretele lor de Sărbători.

Iar tu ești invitat să probezi noua colecție în magazinul Reserved din Shopping City Timișoara!

Citeşte mai departe



Property
of

Urmărește-ne
și pe

Abonează-te la
newsletter-ul nostru

Urmărește-ne și pe

Abonează-te la
newsletter-ul nostru

Property of